Üdvözlünk a Magyar Kannabisz Egyház #mke oldalán.

2006-ban született meg az ötlet, hogy kéne a kenderes szubkultúrának egy egyház, de ugyebár jogi akadályok miatt ez nem valósult és valósulhatott meg. Jelenleg is csak névlegesen vagyunk egyház. Mondjuk úgy, hogy életmód, életút és élet filozófiai civil mozgalom (CT az az Civil Társaság) vagyunk.

Céljaink közé tartozik, hogy a Kannabisz /cannabis/ növényt és annak fogyasztóit, termesztőit (saját célra) ne üldözzék és vagy vegzálják elavult törvények miatt! Hiszünk az egyén azon szabadságjogában, hogy amíg másnak nem okoz kárt lélekben, testben vagy anyagiakban, addig azt tehessen testével és elméjével amit csak akar (természetesen normális kereteken belül).

Másik fő célunk, hogy az országban minimum minden megyeszékhelyű város rendelkezzen kender múzeummal, ahol a növény történelmét és annak a magyarsággal való kapcsolatát tudjuk kommunikálni az emberek felé.

Bárki beléphet aki betöltötte a 18. életévét!
Nemtől, származástól és alap vallásától függetlenül!
A belépéssel kapcsolatosan hamarosan újabb információk lesznek fent!

Addig kövess minket a facebook-on a @magyarkannabiszegyhaz vagy a hivatalos face életmódmagazinunkat a @EcomedHemp .

A weben és a facebook-on is információs jellegű tevékenységet végzünk, senkit sem buzdítunk semmilyen illegális szer tartására, vásárlására, termesztésére vagy fogyasztására. Mindenkinek joga van eldönteni mit tesz saját elméjével és testével.

Továbbiak feltöltés alatt!