MOST!

Sziasztok! Zöld napot!
Nem lett elfelejtve a toborzós poszt csak volt pár dolog amit meg kellett rágnunk majd emésztenünk és megszülni a csodát.

De komolyra fordítva a szót. Sokan kerestetek meg minket ugyebár azzal, hogy miért nem vagyunk már egyesület vagy igazi egyház utóbbinak van pár jogi kivitelezhetetlensége, legalábbis egyenlőre.

Egyesület lesz, de ehhez szükségünk volna még pár bátor emberre mert mikor oda kerül a sor, hogy 10 ismétlem 10 ember végre összegyűlik, hirtelen páran meggondolják magukat. Na most amennyiben szeretnél nálunk alapító tag lenni és tennél is az ügyért akkor dobj egy mailt a magyarkannabiszegyhaz@gmail.com-ra és a nyár vége előtt csinálunk egy alapító taggyűlést.
Amint ez meg van akkor már ténylegesen lesz tag beléptetés, de mint már többször hangoztattuk is nem nagyon prédikálnánk egyházilag kivéve, ha van rá igény (ne legyen).

Jobban szeretnénk inkább foglalkozni azzal, hogy a kannabisz használat ne ragadjon meg a társadalmon belül a szimplán csak füves szintjén, hanem ténylegesen egy kulturális szelete legyen a magyar kultúra sokszínűségének. Hiszen népünk történelmében nem egyszer játszott szerepet, az emberi civilizáció fejlődésében pedig kitörölhetetlen pozitív nyomot hagyott.

Mi sziklaszilárdan kiállunk: – a jogom van otthon magamnak megtermeszteni a gyógyászati, spirituális vagy rekreációs használatra szánt kannabiszomat elv mellett, persze ezt is ésszel szóval, ha magadnak nevelgeted a növényed ne akarj egy 500 fős lagzis sátrat vagy egy 18 hektáros birtokot telepakolni.

Mindamellet szorgalmazzuk hazánkban a mielőbbi gyógyászati legalizációt és a fogyasztók dekriminalizálását.

Támogatjuk a Legalizálj Egyesület gyógyászati legalizációs petícióját amit >>>itt<<< ki is tölthettek, ha nem tettétek volna még meg vagy, ha igen osszátok meg ismerőseitekkel!

Mivel hiszünk abban, hogy közös erővel könnyebb és jobb is így együttműködünk az MKSZ-el azaz a Magyar Kannabisz Szövetséggel. Szórólapjukat hamarosan letölthetitek az oldalról és terjeszthetitek is.

Térjünk vissza az MKE-re!

A shop már majdnem kész és az ott megvásárolható termékekkel támogathatjátok munkánkat. Készül a Patreon felület is, plusz felkerül pár szóróanyag amiket szintén ingyenesen letölthettek és terjeszthettek.
Mint már említettük nem csak a kannabisszal foglalkozunk, hanem a kenderrel is. Így az őszi rendezvényünk átfogóan, de specifikusan lebontva fogjuk körüljárni ezt a csodálatos növényt.
Ami biztos, hogy jövőre lesz MKE fesztivál is, de erről részletek majd a későbbiekben.
Most a fő cél, hogy legyen 10 ismétlem magam megint 10 bátor ember, aki felmeri vállalni, hogy alapítótagja lesz az egyesületünknek.

A TeremTŐ ereje legyen veletek és kísérjen utatokon!